cargo-partner is hiring a

Študent - Administrator v skladišču

Internship
Skupina cargo-partner je dinamično in hitro rastoče mednarodno transportno in logistično podjetje, ki ga posebej odlikujejo prekomorske rešitve in integrirani sistemi informacijske tehnologije. Prisotni smo v 30 državah sveta, naš team sestavlja več kot 3.000 strokovnjakov. Poleg strokovnosti ter večletnih izkušenj, naše zaposlene odlikujejo raznolika kulturna ozadja, kar nam omogoča širok razpon in visok potencial za razvijanje novih idej in inovativnega načina razmišljanja. V Sloveniji uspešno poslujemo od leta 1996 in smo eno vodilnih podjetij v naši dejavnosti.

V našo ekipo vabimo študenta (absolventa), za zasedbo delovnega mesta Administrator v skladišču.

Ponujamo vam možnost, da postanete del mednarodne ekipe in s tem pridobite novo znanje ter izkušnje na področju transportno logističnih procesov.

Opis delovnega mesta:

  • Želimo si kandidata, ki se želi razvijati v segmentu logističnega poslovanja in administracije ter svojo kariero graditi v smeri samostojnega Administratorja v skladišču, ki bi bil zadolžen za izvedbo sledečih nalog: organizacija administrativno skladiščnih in logističnih aktivnosti, skrb za nemoteno delovanje skladiščnega centra, izvajanje kontrolnih aktivnosti v skladiščnem poslovanju in pri pripravi blaga, zagotavljanje izpolnjevanja zahtev strank in internih produktnih oddelkov, nadzor in zagotavljanje ustreznih pogojev na področju okolja skladiščnega poslovanja, aktivna uporaba internih IT sistemov  (LogSpace, AS400) ter usposabljanje po splošnih postopkih in navodilih za delo, kontrola prevoznih dokumentov in vodenje dokumentacije skladiščnega poslovanja.

Pričakujemo:

  • veljaven študentski status vsaj 1 leto,
  • sposobnost tekočega komuniciranja v angleškem jeziku,
  • željo po spoznavanju transportno logistične industrije,
  • odprtost in ekstrovertiranost,
  • odlične komunikacijske veščine in prodajno naravnanost,
  • zmožnost hitrega prilagajanja, v dinamičnem okolju,
  • visoko stopnjo samoiniciative in občutek odgovornosti,
  • usmerjenost k uspehu in prodaji,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo:

  • študentsko obliko sodelovanja,
  • delo v uveljavljenem mednarodnem podjetju,
  • delo v mladem in inovativnem okolju,
  • možnost dodatnih izobraževanj, kariernega ter osebnega razvoja ter
  • mnoge druge ugodnosti: poleg rednega plačila tudi ostale variabilne dodatke, sodobno opremljeni poslovni prostori in visokotehnološko napredno skladišče, parkirna mesta za zaposlene, brezplačna uporaba fitnesa za zaposlene, ekipne športne aktivnosti, kotiček za sproščanje, sveže sadje, kava, čaji, voda, sokovi in prigrizki ter dodatno sofinanciranje pri nakupu in izbiri iz raznovrstne ponudbe iz avtomatov, oddelčni Team Buildingi, interna izobraževanja in prenos znanja med zaposlenimi, mentorski program in kontinuirana skrb za razvoj zaposlenih.

Študentsko delo bomo ponudili zanesljivim in proaktivnim študentom ali absolventom, ki jim študijske obveznosti dopuščajo dovolj prostega časa, katerega želijo nameniti nabiranju izkušenj v mednarodno priznanem podjetju.

V kolikor ste prepričani, da ustrezate našim pričakovanjem in ste oseba, ki želi svoje znanje dodatno obogatiti z izkušnjami ter se hkrati poistovetite z našimi korporativnimi cilji in identiteto »we take it personally, with passion for excellence and better than others« vas vabimo, da oddate svojo prijavo in se nam podrobneje predstavite.

Please mention you found this job on Startup Jobs. It helps us get more startups to hire on our site. Thanks and good luck!

Get hired quickly